Prečo píšeme blog o tienení

Keď sa pred štyrmi rokmi úplne znenazdania narodil prvý BITWIN, netušili sme, ako ďaleko to s ním až zájde. Po utvrdení sa v tom, že naozaj funguje, nastala fáza neustálych zlepšovaní prvotného nápadu. Táto fáza vlastne ešte stále trvá. Napriek tomu, že dnes už má BITWIN nielen svoje webové stránky, svoju facebookovú základňu fanúšikov a fanúšičiek (ktorá sa btw. zvyšuje priamo úmerne zvyšujúcej sa vonkajšej teplote), ale taktiež celý rad spokojných zákazníkov, ktorí si užívajú svoje letné dni v jeho príjemnom tieni.

Po štyroch rokoch hľadania sa konečne zvýšil záujem o tento unikátny produkt tak, že konečne výroba prestáva stíhať plniť objednávky v sľubovanom krkolomnom termíne do 48 hodín od úhrady. Uff. Na jednej strane sme z toho všetci, čo za BITWINom stojíme, meganadšení… Na strane druhej, začíname sa potýkať s tým, že aj keď radi, ale stále dookola odpovedáme zákazníkom na tie isté otázky.

Niet divu, keďže sa jedná o produkt, akého na svete ešte niet. Aspoň my teda zatiaľ o ňom nevieme :-).

Nech je to akokoľvek, prehupli sme sa do ďalšej nádhernej fázy. Takej, ktorá si už zaslúži aj svoj BLOG. Budeme ho písať pre vás, ktorý sa chcete o systéme BITWIN dozvedieť viac. A pre vás, ktorí už BITWIN máte a poznáte, aby ste mohli svoje skúsenosti skrze nás zdieľať ďalej. A pre nás, aby sme sa mohli spoločne vytešovať z toho, ako krásne spolu rastieme a tienime. Pretože my tienime radi.

Tak nám držte palce, nech sme vám čo najužitočnejší <3

Samé pohodové letné dni vám želám

Eva

 

BITWIN - šikovné tienenie. Pretože tienime radi ☺. Príbeh BITWINu si prečítajte tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *